Välkommen till HasselHolm, specialister inom rot- och stubbfräsning!

Läs mer om våra erbjudanden till:

Kyrkogårdsförvaltningar20181101081035
Fastighetsbolag20181101080845
Gods och gårdar20181101080702
Anläggning och entreprenad20181101080423
Kommuner och städer20181101080231
Vägmästerier20181101080117
Golfbanor20181101070339

Nyheter

Dags att städa upp inför skötselsäsongen!20190417081538

Dags att städa upp inför skötselsäsongen!

Dags att städa upp inför skötselsäsongen!Äntligen kom då våren, och ni är a...
Kom till Ling-dagen 7:e februari 2019 i Alnarp20190131025519

Kom till Ling-dagen 7:e februari 2019 i Alnarp

Kom och träffa HasselHolm mellan 9-16 på Landskapsingenjörsdagen, en årlig ...
Maskin och Branschdagen i Hässleholm 201820181025084958

Maskin och Branschdagen i Hässleholm 2018

Hässleholm – 11 september 2018Kom träffa oss på Hässleholmsgården - mötespl...

Se vad vi gör!

Titta på våra filmer om Buskage, Häck och Stubbfräsning
(svep till höger eller vänster för att se fler klipp)