Välkommen till HasselHolm, specialister inom rot- och stubbfräsning!

Läs mer om våra erbjudanden till:

Kyrkogårdsförvaltningar20181101081035
Fastighetsbolag20181101080845
Gods och gårdar20181101080702
Anläggning och entreprenad20181101080423
Kommuner och städer20181101080231
Vägmästerier20181101080117
Golfbanor20181101070339

Nyheter

Kom till Ling-dagen 7:e februari 2019 i Alnarp20190131025519

Kom till Ling-dagen 7:e februari 2019 i Alnarp

Kom och träffa HasselHolm mellan 9-16 på Landskapsingenjörsdagen, en år...
Maskin och Branschdagen i Hässleholm 201820181025084958

Maskin och Branschdagen i Hässleholm 2018

Hässleholm – 11 september 2018Kom träffa oss på Hässleholmsgården - ...
Have & Landskab i Slagelse i Danmark 201720170830084151

Have & Landskab i Slagelse i Danmark 2017

Vi ses på Have&Landskab i Slagelse i Danmark den 30.08.-1.09.20171 Ni ...

Se vad vi gör!

Titta på våra filmer om Buskage, Häck och Stubbfräsning
(svep till höger eller vänster för att se fler klipp)