Velkommen til HasselHolm, specialister i rod- og stubfræsning!

Læs mere om vores tilbud til:

Kirkegårde20181114043138
Bolig og ejendom20181114044617
Godser og gårde20181114045454
Byg, anlæg og entreprenør20181114050252
Kommuner20181114050949
Gade og vej20181114051636
Golfbaner20181114052123

Nyheder

Kom till Ling-dagen 7:e februari 2019 i Alnarp20190131030328

Kom till Ling-dagen 7:e februari 2019 i Alnarp

Kom och träffa HasselHolm mellan 9-16 på Landskapsingenjörsdagen, en årlig ...
Nordisk kongres for kirkegårdskultur 201720170719070359

Nordisk kongres for kirkegårdskultur 2017

På kongressen for Nordisk Kirkegårdskultur den 6-8 september 2017 i Københa...
GaLaBau i Nürnberg 201620160811065610

GaLaBau i Nürnberg 2016

2016.08.11 – Så er der gratis entrebilletter til GaLaBau i Nürnberg – fra d...

Se hvad vi kan gøre for jer!

Se vores videoer på Buskads, Hæk, rod- og stødfræsning
(Stryg til højre eller venstre for at se flere klip!)